späť na služby

Sklenené prístrešky a zimné terasy

Zistiť viac

Sklenené prístrešky sú čoraz populárnejšie. Prístrešok na terasu či nad dvere je totiž nielen estetický, ale aj veľmi praktický.

Chráni priestor terasy alebo vchodové dvere pred priamym slnkom, dažďom aj snehom a prudkým vetrom bez straty svetelnosti. Zároveň zvyšuje využiteľnosť priestoru a predlžuje jeho životnosť.


hlavné piliére našej práce

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ A ODOLNOSŤ

Zastrešenie terasy navrhnuté a vyrobené na mieru vám umožní maximalizovať využitie priestoru. Vďaka použitiu prvotriednych materiálov sú prístrešky odolné a majú dlhú životnosť. U nás Sklofixe vyrábame hliníkové aj oceľové pergoly, zimné terasy a prístrešky.

MODERNÝ VZHĽAD A FUNKČNOSŤ

Sklenené prístrešky prepájajú moderný a nadčasový dizajn s funkčnosťou. U nás máte na výber desiatky rôznych variantov pre zastrešenie terasy alebo prístrešky nad dvere aj do obchodných priestorov. Rozličné farby, tvary, úpravy povrchu skla a iné detaily – zo širokej ponuky vám pripravíme návrh podľa vašich predstáv.

ZACHOVANIE SVETELNOSTI PRIESTORU

Medzi základné výhody sklenených prístreškov v porovnaní s inými materiálmi patrí aj zachovanie svetelnosti zastrešeného priestoru. O bezpečnosť sa báť nemusíte – na zasklenie terasy, prístrešky a pergoly používame viacvrstvové bezpečnostné sklo (typ VSG) a pevnú konštrukciu.

Západy slnka, posedenie s priateľmi, oddych po náročnom dni v práci.

Okrem ochrany pred vrtochmi počasia získate zastrešením terasy príjemné miesto na relax, ktoré môžete využívať takmer po celý rok. Môžete na ňu umiestniť pohodlnú sedaciu súpravu, jedálenský nábytok, svetielka. Sklenený prístrešok vám umožní zmeniť vašu terasu na útulnú oázu, z ktorej sa vám nebude chcieť odísť.

Azda každý z nás už niekedy odomykal dvere v daždi či prudkom vetre. Prístrešok nad dvere je neoceniteľný pomocník aj v rodinných a bytových domoch. Už nikdy nebudete stáť v daždi, kým nájdete ten správny kľúč.

Azda každý z nás už niekedy odomykal dvere v daždi či prudkom vetre.

Sklenená pergola

Sklenená pergola predstavuje ideálne riešenie aj pre vaše obchodné a firemné priestory. Tento dizajnový prvok prepája moderné trendy s funkčnosťou. Sklenené prístrešky sa vo veľkom používajú napr. aj na zastávkach alebo ako zimné terasy kaviarní.

Prístrešok nad dvere je neoceniteľný pomocník aj v rodinných a bytových domoch. Už nikdy nebudete stáť v daždi, kým nájdete ten správny kľúč.


Sklenené prístrešky a zasklenie terasy – návrh, výroba a montáž

U nás v Sklofixe pre vás zabezpečíme kompletný servis – od návrhu cez výrobu potrebných prvkov v našej vlastnej výrobnej hale až po profesionálnu montáž u zákazníka. Všetko pod jednou strechou.

KONTAKTOVAŤ


Konštrukčné a materiálové prevedenie

Na sklenené prístrešky a zimné záhrady používame viacvrstvové bezpečnostné sklo potiahnuté špeciálnou fóliou, ktorá udrží sklo celistvé aj pri rozbití. Tento typ skla je však naozaj veľmi odolný, preto je pravdepodobnosť rozbitia takmer nulová. Na strechu vždy používame lepené bezpečnostné sklá.

ZISTI VIAC

Na celoročné zimné terasy odporúčame oceľovú konštrukciu s izolačným dvojsklom.

KONTAKTOVAŤ

Povrchovú úpravu skla prispôsobíme vašim predstavám. V ponuke máme desiatky rozličných možností, od klasického číreho skla cez matné alebo dymové či mnoho iných tradičných aj menej tradičných prevedení.

Správne navrhnutá a namontovaná pevná konštrukcia je rovnako dôležitá ako bezpečnostné sklá. Na ukotvenie prístrešku na terasu alebo nad dvere či iné vami zvolené miesto štandardne používame najmä dva typy kotvenia. Na už existujúcu fasádu odporúčame nerezové tiahla.

Pokiaľ ešte fasáda nie je hotová, pred zateplením je možné zapustiť na ukotvenie špeciálnu lištu. Konštrukcie vyrábame z hliníka alebo ocele. Cena sa odvíja od veľkosti, náročnosti technického prevedenia a použitých materiálov. Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru.

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí zimná záhrada?

Je dôležité, aby každý klient mal možnosť nechať si zostaviť Prístrešok alebo zasklenie balkóna podľa svojich predstáv a potrieb. Individuálny prístup k tvorbe cenovej ponuky zabezpečí, že každý zákazník bude spokojný s výsledkom.

Vzorový príklad nacenenia
Zimná záhrada
Rozmer (ŠxVxD)4x3x2m
Posúvny systémÁno
Bezpečnostné skloÁno
Počet krídel5x
Neštandardný RAL odtieňRAL 9002
Montáž (2 dni)580 €
Cena spolu s DPH9 640 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár