hlavná prevádzka vo Vajnoroch v Bratislave

Sme tu pre vás už tretiu generáciu: prečo nám môžete dôverovať?

Výroba

Výrobe zo skla na mieru sme začali venovať ako sklenárstvo Volics. Dnes už tretiu generáciu našej spoločnosti poznáte ako sklenárstvo Sklofix, naše hodnoty však zostávajú rovnaké ako hodnoty a filozofia našich predkov, uznávaných odborníkov na spracovanie skla.

presklená moderná kancelária

Sklenárstvo ako životný štýl

Neustále sa snažíme zlepšovať, aby sme vám mohli priniesť prvotriedne sklenené výrobky. Náš profesionálny tím je pripravený zastrešiť pre vás návrh, výrobu aj montáž. Pre ešte vyššiu kvalitu našich služieb sme rozšírili výrobu o nové stroje a vybavenie, vďaka čomu dokážeme zabezpečiť kompletnú výrobu bez subdodávateľov.

 

Náš výrobný areál má aktuálne 3500 m2 rozdelených na sklenársku výrobu a výrobu hliníkových systémov.

Sklo je pre nás viac ako len unikátny a odolný materiál. Umožňuje nám plniť vaše sny o modernom a funkčnom priestore s dostatkom svetla. Svedčia o tom aj referencie našich spokojných zákazníkov. Za bezchybné prevedenie ručíme našimi rokmi skúseností.

Kvalita našich služieb znamená vašu spokojnosť

Kvalita našich služieb a dodaných produktov je pre nás nesmierne dôležitá. Našou snahou je porozumieť a čo najviac vyhovieť vašim požiadavkám tak, aby sme zároveň splnili nadštandardné bezpečnostné normy.

výrobný sklad vo Vajnoroch v Bratislave

Rozumieme, že ani tá najmodernejšia technológia nenahradí váš pocit z kontaktu s našou spoločnosťou. Preto okrem vysokých nárokov na profesionálnu výrobu a montáž kladieme dôraz aj na komunikáciu a spoľahlivý zákaznícky servis. Presvedčiť sa o tom môžete napríklad pri návšteve niektorej z našich troch predajní – sklenárstvo Sklofix nájdete v Bratislave, Pezinku a Trnave.

Sklofix – sklenené prvky pre moderné bývanie aj podnikanie

Okrem tradičných sklenených produktov, akými sú okná, dvere či zrkadlá, sa špecializujeme aj na výrobu moderných prvkov zo skla na mieru. U nás v Sklofix-e sklom jednoducho žijeme, sledujeme moderné trendy a radi zdolávame tvorivé výzvy.

sklenené zábradlie na modernej terase rodinného domu

V domácnosti z moderných prvkov realizujeme napríklad zimné terasy a záhrady, balkónové zábradlia alebo interiérové zábradlia na schodisko s kovaním, zásteny do kuchyne aj presklené sprchové kúty.

Do priestorov určených na podnikanie odporúčame z našej ponuky flexibilné sklenené priečky, sklenené zábradlia, zrkadlá na mieru či vchodové bezpečnostné dvere. Venujeme sa aj realizácii presklených fasád.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás