Tanečné štúdio potrebuje kvalitné zrkadlá: Nechajte si ich vyrobiť na mieru!

Výroba

Čo by to bolo za tanečnú sálu, kde by neboli zrkadlá, však? Každý interiér má však svoje špecifiká, preto je výroba zrkadiel na mieru tou najlepšou voľbou.

Chcete opticky zväčšiť priestor? Radi by ste nejakú miestnosť aj presvetlili? Túto prácu za vás urobí vhodne zvolené zrkadlo na mieru. Nielen tančiarne, ale aj fitnes centrá, telocvične a mnohé iné miesta potrebujú zrkadlá, vďaka ktorým sa dá sledovať progres alebo sa učiť konkrétne kroky, prípadne zostavy. Pre zrkadlo je v interiéri zvyčajne vyhradené nejaké miesto, ktoré však málokedy zodpovedá rozmerom štandardne dodávaných zrkadiel. A to je práve priestor pre zrkadlo na mieru. Zrkadlá na mieru sa zmestia presne tam, kam potrebujete. A na mieste, ktoré zvolíte, urobia práve tú prácu, ktorú očakávate. Vhodným umiestnením zrkadla na mieru a prípadne aj jeho nasvietením, docielite optické zväčšenie interiéru.

Zkadlo na mieru v tanečných a baletných štúdiách môžete kúpiť na sklofix.sk

Prečo si zaobstarať zrkadlo na mieru?

Zrkadlo na mieru má veľmi veľa výhod. Umožní perfektné využitie priestoru, ktorý máte k dispozícii, zväčší a presvetlí priestor presne tam, kde je to potrebné. Zrkadlá tiež dokážu modernizovať priestor a vdýchnuť mu punc elegancie a luxusu. Vďaka zrkadlu na mieru môžete svoje predstavy preniesť do praxe – dokážeme presne vyhovieť vašim požiadavkám na rozmer, rovnako tak jednotlivým úpravám. Nakoľko sa roky venujeme výrobe zrkadiel, sme v tejto problematike skúsenými odborníkmi – máme k dispozícii všetky potrebné technológie pre opracovanie skla a zrkadiel, preto si poradíme prakticky so všetkým. Stačí nám zadať rozmer, tvar a druh brúsenia. Bezpečnosť zrkadiel je pre nás rovnako dôležitá, preto využívame systém potiahnutia vrstvou špeciálnej fólie, ktorá drží povrch zrkadla pokope, pre prípad, že by sa poškodilo.

Vyrobíme pre vás na mieru zrkadlá štandardných aj neštandardných veľkostí, atypických tvarov a hrúbok. Zrkadlové steny do tanečnej sály alebo do posilňovne? Žiaden problém! Nielen, že zrkadlo vyrobíme presne podľa vašich preferencií, naši profesionáli vám ho prídu aj profesionálne namontovať na stenu. Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku, radi sa postaráme o výrobu vášho vysnívaného zrkadla!

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás