Kúpeľňa už dlhú dobu nie je len úžitková miestnosť na umývanie a kúpanie. Je to miesto, kde tiež relaxujeme, aj preto je dôležité ju vybaviť pekne, moderne a hlavne prakticky. Nadčasovosť kúpeľne je zásadná.

Voľte teda skôr jednoduché, striedme dizajny, ktoré vás neomrzia a neopozerajú sa. Kúpeľni môžete vdýchnuť punc luxusu a osobitosti unikátnymi doplnkami, ktoré môžete meniť rovnako často, ako sa menia trendy interiérového dizajnu. Nové trendy smerujú skôr k menším kúpeľniam, kde je kladený dôraz na efektivitu a funkčnosť.

 

Návrat k prírode

Neutrálne farby sú v kúpeľniach stále obľúbené. Biela, sivá alebo teplá hnedá farba vyzerajú elegantne a dobre sa kombinujú. Novinkou je čierna farba, ktorá sa objavuje v doplnkoch, na batériách, aj na obkladoch či dlažbách. Aktuálnym trendom je priniesť do kúpeľne čo najviac z prírody a exteriéru, v kurze sú doplnky ako živé kvety, sukulenty či rôzne trávy.

 

Kúpeľňa s podsvietenými sklami od Sklofix - sklofix.sk

 

Vedie vzdušnosť a čistota priestoru

Nepotrebujete ťažké skrinky, zvoľte jednoduché vzdušné regály, v kurze sú tiež závesné levitujúce skrinky. Nesmie chýbať veľké zrkadlo, to je základom každej kúpeľne. Môžete voliť zaujímavý dizajn alebo sa držať klasických minimalistických tvarov, prípadne si ho nechať vytvoriť priamo na mieru pre vašu kúpeľňu. Trendom kúpeľní je aj voľne stojaca vaňa, efektné a trendy sú aj zapustené vane, vyhýbajte sa však hranatým tvarom a dajte prednosť oválnym líniám, ktoré pôsobia harmonickejšie a pozitívnejšie.

 

Sprchovacie kúty walk – in sú moderné a praktické

Ďalším trendom moderných kúpeľní sú priestranné sprchovacie kúty, ktoré sú jedným z najhorúcejších hitov kúpeľňového dizajnu. Tieto priestranné kúty sú obvykle bez vaničky, jednoducho vojdete dnu a sprchujete sa. Perfektnou voľbou je podomietková sprchová batéria, ktorá vám dopraje celkom nový pocit zo sprchovania. Nerezové batérie sú nadčasové, hitom sú však mosadzné prvky, ktoré symbolizujú návrat k tradíciám. V modernej kúpeľni nechýba ani závesné WC a správne zvolené osvetlenie. Hitom sú svetelné tyče, svetelné okruhy a najnovšie aj podsvietené zrkadlá či luster priamo v kúpeľni.

Kúpeľňa so sklami od Sklofix - sklofix.sk

Ako vám vieme s vašim projektom pomôcť?

* povinné položky

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám