vieme

KOMPLETNÁ VÝROBA POD JEDNOU STRECHOU

Predstavuje jednoduchý, ekonomický a univerzálny systém pántového okna a dverí, spĺňajúci vysoké požiadavky, ktorý bol vyvinutý s cieľom uspokojiť požiadavky konkrétneho trhového segmentu.

Táto novinka Innovačného oddelenia I+D+i s kovaním Európskehej drážky, má konštrukčnú hĺbku rámu 70 mm a hodnotu tepelnej priepustnosti na ráme len 0.9 W/m²K  čím je schopná vyhovieť rôznej klimatickej záťaži a požiadavkám energetickej účinnosti.

Jednoduchosť montáže systému Cor-70 Industrial znamená nižšiu potrebu  pracovnej sily, možnosť výrobu industrializovať, z čoho vyplýva šetrenie času a nákladov. Rovná estetika krídla a zasklievacej lišty.

Kapacita zasklenia až do 65,5 mm, umožňuje použitie energeticky úsporných okien a zasklievanie pozostávajúce z okien s veľkou hrúbkou skla čo poskytuje systému vynikajúce  tepelné i akustické vlastnosti. 

Vchodové dvere 70 s prerušením tepelného mostu sú ekonomickou a kvalitnou verziou medzi triedami hliníkových okien a vchodových dverí (krídlových dverí) s prerušením tepelného mostu so snahou minimalizovať únik tepla, vďaka polyamidovej vložke o hrúbke 32 / 35mm. Zasklievaním do hrúbky až do 55mm umožní systém vložiť izolačné trojsklo s bezpečnostnými a laminovanými sklami a zároveň tak vytvorí maximum voči úniku tepla a zároveň veľmi vysokú zvukovú izolačnosť. Maximálne veľkosť krídla je 1500 mm x 2600 mm (šxv) pri váhe až do 160kg. Pri vchodových dverách máte možnosť využiť farebnú škálu profilov vo farbe RAL, eloxovanie, antibakterálne lakovanie, lakovanie drevodekorom a veľmi obľúbené dvojfarebné kombinácie, vďaka ktorým viete esteticky zľadiť interiér ako aj exteriér podľa Vašich požiadaviek alebo požiadaviek architekta. Hliníkové dvere 70 sú odolné voči vlámaniu, úderom, vplyvom počasia.

Súčiniteľ prestupu tepla cez rám Uw 0,9W/m2K

Súčiniteľ prestupu tepla cez izolačné trojsklo Ug 0,6W/m2K

Zvuková izolácia Rw=44db

 

 

1443.dsc9139editada
1442.dsc0318
306.20090501
1444.dsc9149editada
187.20100803
1456.panel.composite.vigo

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám