Veľkolepý dizajn nerezového zábradlia pre váš luxusný domov

Zábradlia

Čo dokáže vyzdvihnúť honosnosť a veľkoleposť priestoru viac ako krásne veľké schodisko tiahnuce sa stredom domu, lemované vkusným, ale hlavne bezpečným zábradlím? Ak chceme maximálne zaujať a dodať schodisku či balkónu trochu viac honosný a moderný vzhľad, je čas siahnuť po materiáloch, ktoré sú krásne, odolné, takmer bezúdržbové, ale aj veľmi elegantné. Presne takýmto materiálom je nerez – vysokokvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ legovaná chrómom, mangánom, niklom a ďalšími prísadami.

Nerezové zábradlie: keď sa snúbi krása a odolnosť materiálu

Prvoradá je síce bezpečnosť zábradlia, no moderná bytová architektúra už dbá aj na jeho estetickú stránku. Je more možností, ako skombinovať materiály tak, aby spolu dokonale ladili a vytvárali kompaktný, plne funkčný a dizajnový celok. Či zvolíme samotné drevo, kov, alebo ich kombináciu, každý z týchto materiálov je na tento účel vhodný. Nás však v tomto prípade zaujala práve nehrdzavejúca oceľ. Nerez je tvárny a flexibilný materiál, ktorý je výnimočný pre svoj vysoký stupeň čistoty. Dokáže odolávať vzdorom počasia, nekoroduje, a práve preto si našiel uplatnenie hlavne v chemickom či potravinárskom priemysle, aj keď v poslednom čase ho čoraz častejšie nachádzame aj v domácnostiach.

Práve jeho atraktívny vzhľad a kvalita nenechali ľahostajnými ani dizajnérov a architektov. Doplnky a rôzne stavebné prvky z tohto materiálu dodávajú výnimočnosť nie len priestorom s vysokou frekvenciou ľudí, ale stále častejšie ho môžeme vídať aj na balkónoch a terasách rodinných domov či penziónov. Jeho bezúdržbovosť mu dožičila v rebríčku materiálov popredné miesto.

Dokonalosť v každom detaile aj na vašom nerezovom zábradlí

Vďaka svojmu vzhľadu je nerez dokonalým materiálom na zábradlie takmer do každého priestoru. Keď sa však spojí pevnosť a lesk nerezového kovu so vzdušnosťou a krehkosťou skla, vznikne vskutku dokonalý pár. Kombinácia, ktorá sa hodí takmer do každého priestoru a ktorá nikdy nesklame. Dodá každému schodisku či balkónu nádych moderna, uhladenej elegancie a luxusu. Aj tu platí, že čím jednoduchšie, tým krajšie. Ich symbióza funguje hlavne vďaka ich prvotriednym vlastnostiam, ako sú ľahká údržba a kombinovateľnosť s doplnkami. Nerezové zábradlie, či už samotné, alebo v kombinácii so sklom, bude veľa rokov zdobiť a chrániť každý priestor, do ktorého ho umiestnite. Ak už sa teda rozhodnete investovať do zábradlia, zvážte aj  možnosť nerezu a skla.

Prečo si vybrať nás?

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás