Veľkolepý dizajn nerezového zábradlia pre váš luxusný domov

Zábradlia

Čo dokáže vyzdvihnúť honosnosť a veľkoleposť priestoru viac ako krásne veľké schodisko tiahnuce sa stredom domu, lemované vkusným, ale hlavne bezpečným zábradlím? Ak chceme maximálne zaujať a dodať schodisku či balkónu trochu viac honosný a moderný vzhľad, je čas siahnuť po materiáloch, ktoré sú krásne, odolné, takmer bezúdržbové, ale aj veľmi elegantné. Presne takýmto materiálom je nerez – vysokokvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ legovaná chrómom, mangánom, niklom a ďalšími prísadami.

Nerezové zábradlie: keď sa snúbi krása a odolnosť materiálu

Prvoradá je síce bezpečnosť zábradlia, no moderná bytová architektúra už dbá aj na jeho estetickú stránku. Je more možností, ako skombinovať materiály tak, aby spolu dokonale ladili a vytvárali kompaktný, plne funkčný a dizajnový celok. Či zvolíme samotné drevo, kov, alebo ich kombináciu, každý z týchto materiálov je na tento účel vhodný. Nás však v tomto prípade zaujala práve nehrdzavejúca oceľ. Nerez je tvárny a flexibilný materiál, ktorý je výnimočný pre svoj vysoký stupeň čistoty. Dokáže odolávať vzdorom počasia, nekoroduje, a práve preto si našiel uplatnenie hlavne v chemickom či potravinárskom priemysle, aj keď v poslednom čase ho čoraz častejšie nachádzame aj v domácnostiach.

Práve jeho atraktívny vzhľad a kvalita nenechali ľahostajnými ani dizajnérov a architektov. Doplnky a rôzne stavebné prvky z tohto materiálu dodávajú výnimočnosť nie len priestorom s vysokou frekvenciou ľudí, ale stále častejšie ho môžeme vídať aj na balkónoch a terasách rodinných domov či penziónov. Jeho bezúdržbovosť mu dožičila v rebríčku materiálov popredné miesto.

Dokonalosť v každom detaile aj na vašom nerezovom zábradlí

Vďaka svojmu vzhľadu je nerez dokonalým materiálom na zábradlie takmer do každého priestoru. Keď sa však spojí pevnosť a lesk nerezového kovu so vzdušnosťou a krehkosťou skla, vznikne vskutku dokonalý pár. Kombinácia, ktorá sa hodí takmer do každého priestoru a ktorá nikdy nesklame. Dodá každému schodisku či balkónu nádych moderna, uhladenej elegancie a luxusu. Aj tu platí, že čím jednoduchšie, tým krajšie. Ich symbióza funguje hlavne vďaka ich prvotriednym vlastnostiam, ako sú ľahká údržba a kombinovateľnosť s doplnkami. Zábradlie, či už samotné, alebo v kombinácii so sklom, bude veľa rokov zdobiť a chrániť každý priestor, do ktorého ho umiestnite. Ak už sa teda rozhodnete investovať do zábradlia, zvážte aj  možnosť nerezu a skla.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás