Výhody a nevýhody zalamovacích dverí na vašu terasu

Plánujete si doma zriadiť zimnú záhradu a premýšľate nad tým, aké dvere by boli do tohto priestoru najvhodnejšie? Možností je veľa, je len na vás, aký typ si vyberiete.

Trendy roka 2022 hovoria jasnou rečou – v kurze sú prírodné materiály – sklo je jedným z nich. Čím viac skla do svojej domácnosti vnesiete, tým lepšie. Jedným zo spôsobov, ako do domova vniesť pocit vzdušnosti, sú sklenené dvere v interiéri. Na prepojenie s exteriérom dokonale poslúži presklená terasa.

Sklo ako hlavný prvok boduje

Zimná záhrada si pýta veľa otvoreného a vzdušného priestoru – riešením je presklenie, ktoré je nielen veľmi trendy, tiež dokonale plní svoju funkciu. Vďaka Sklofix si môžete nechať zhotoviť presklenie vašej terasy priamo na mieru – vyhnete sa ťažkostiam spojeným nielen s premýšľaním nad tým, ako ju navrhnúť, ale aj priamo s jej realizáciou. Nebudete sa musieť doslova o nič starať. Jediné, čo si budete musieť vybrať, je dizajn vašej zimnej záhrady. Máte už predstavu, ako bude tento jedinečný priestor vyzerať? Nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí majú s realizovaním presklených terás a zimných záhrad dlhoročné skúsenosti. Riešenia na mieru, prvotriedna kvalita a prevedenie sú atribúty, kvôli ktorým sa oplatí nechať si vytvoriť zimnú záhradu odborníkmi.

Zalamovací systém dverí od Sklofix

Hitom sú skladacie dvere

Ak je vaším cieľom otvoriť priestor čo možno najviac, ideálnym riešením pre vás budú zalamovacie/skladacie dvere. Aké sú ich prednosti? Sú nielen efektné, v zime tiež bránia úniku tepla, čím vám šetria nemalé prostriedky za energie. Výhodou tiež je, že žiadnym spôsobom nenarúšajú estetiku exteriéru ani interiéru, práve naopak – dokonale zapadnú do každého priestoru. Aj to je dôvod, prečo sa hojne využívajú nielen pri realizovaní terás rodinných domov, ale aj v komerčných a obchodných priestoroch. Ďalší benefit týchto dverí? Ak rámy zapustíte, vytvoríte bezbariérový vstup do akéhokoľvek priestoru, o dokonalé súkromie a pocit istoty sa zas postará kvalitné bezpečnostné sklo.

Zalamovacie poskladané dvere na vašu terasu - Sklofix

Voľný výhľad bez obmedzení

Skladacie dvere sú populárne najmä vďaka tomu, že ponúkajú dokonalý výhľad bez akýchkoľvek stĺpikov alebo rušivých elementov. Tento typ dverí vám umožňuje uzavrieť priestor celkovo až 14 krídlami, čím docielite presklenie úctyhodne veľkej plochy. Možností existujú desiatky, Sklofix ponúka svojim klientom pestrú škálu farieb RAL, elox, drevodekor i antibakteriálne lakovanie. Vyberie si každý! Odporúčame staviť na hliníkový profil, prerušenie tepelného mostu a izolačné trojsklo – tieto faktory dokážu výrazne znížiť tepelné straty. Za nevýhodu sa dá považovať väčšia počiatočná investícia, ktorá sa vám rokmi však rozhodne vráti v podobe ušetrených prostriedkov za energie.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás