žena s ryšavými vlasmi otvára balkónové dvere

Zlaďte okná a dvere vďaka hliníku – všetko pod jednou strechou

Hliníkové okná a dvere predstavujú skvelú voľbu pre domy aj byty. Hliník je 100 % recyklovateľný materiál s nízkou hmotnosťou, ktorý spoľahlivo odolá všetkým poveternostným podmienkam. Okná a dvere z hliníka a kvalitného skla sú teda nielen moderné a dizajnové, ale aj vysoko funkčné a odolné riešenie.

3 dôvody, prečo zvoliť hliníkové okná a dvere

  • Majú vynikajúce tepelnoizolačné, zvukovo izolačné a protipožiarne vlastnosti.
  • Zvyšujú energetickú účinnosť domácnosti.
  • Majú dlhú životnosť a odolajú aj mechanickému tlaku. 

Hoci je hliník v porovnaní s plastom o niečo drahší, investícia do kvalitných hliníkových okien a dverí sa vám vráti v podobe dlhej životnosti bez straty kvality, minimálnej potrebe údržby a energetickej úspore. Správne zvolené dvere a okná v zime zabránia zbytočnému úniku tepla, v lete ho naopak nepustia do interiéru. Obľúbené riešenie na prepojenie terasy s obývačkou predstavujú posuvné sklenené dvere.

žena s ryšavými vlasmi otvára balkónové dvere

Hliníkové okná a dvere – široká ponuka, z ktorej si vyberiete

Každý interiér si zaslúži dizajnové a praktické riešenie dverí a okien. Budete ich používať denne, preto by ste ich výberu mali venovať dostatok pozornosti – ak si vyberiete kvalitné okná a dvere, budete mať počas nasledujúcich rokov o starosť menej. Pri výbere sa zamerajte na materiálové a dizajnové prevedenie aj systém otvárania.

Zlaďte okná s dverami a fasádou. Hliníkové rámy máme dostupné v mnohých farebných variantoch – od obľúbenej antracitovej cez rôzne odtiene šedej až po menej netradičné farebné odtiene hliníka ako červená či biela. Hliníkový rám môže byť dokonca aj s imitáciou dekoru dreva.

otvorené hliníkové dvere  s čiernym rámom v apartmáne

V našej ponuke nájdete klasické krídlové dvere, praktické posuvné dvere aj originálny zalamovací systém Bi-fold. Tento systém dverí je obzvlášť vhodný do väčších priestorov. Univerzálne a vyhľadávané riešenie prechodu z obývačky na terasu predstavujú posuvné dvere. Ako vstupné dvere odporúčame hliníkové krídlové dvere s bezpečnostnými prvkami.

Z okenných systémov odporúčame COR 70 industrial – tento univerzálny a ekonomický systém pántového okna spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Ponúkame vám profesionálne služby a poradenstvo pri výbere vašich nových okien a dverí. Obráťte sa na nás – naše pobočky nájdete v Bratislave, Pezinku a Trnave.

Hliníkové okná a dvere v administratívnej budove s tmavým rámom

Hrúbka skla určuje tepelnú aj akustickú kapacitu

Sklo tvorí podstatnú časť výplne okien aj dverí, preto práve tento materiál zodpovedá vo veľkej miere za tepelné a akustické vlastnosti celého systému. Na výber máte rôzne typy skla podľa hrúbky alebo so špeciálnou úpravou – bezpečnostné, protipožiarne či izolačné sklo. Vybrať si môžete aj povrchovú úpravu alebo rôzne farebné varianty sklenených plôch.

Na vchodové a balkónové dvere sklenené dvere odporúčame inštalovať bezpečnostné sklo s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Hliníkové okná a dvere – výroba na mieru

Nerobte kompromisy, prispôsobte okná a dvere vašim predstavám a možnostiam priestoru. Po zameraní prebieha výroba okien a dverí v našej vlastnej výrobe. Hliníkové systémy pripravuje kompletne celé – od rezania cez lisovanie a frézovanie až po zasklenie, všetko pod jednou strechou.

Ku každej objednávke pristupujeme s dôrazom na detail a kvalitu materiálov, výroby aj montáže.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás