Moderná kuchyňa? Nesmie v nej chýbať sklenená zástena!

Kuchyňa

Túžite po kuchyni, ktorá by bola nadčasová, moderná a s dizajnovým prvkom, ktorý zaujme? Stavte na praktickú a efektnú sklenenú zástenu. Aké sú jej výhody?

Sklenené zásteny sú v bytovom dizajne hitom, tešia sa mimoriadnej popularite a pomaly nahrádzajú aj klasické laminátové alebo iné obklady, ktorými sa vypĺňa priestor nad kuchynskou pracovnou doskou.

Starostlivosť o zástenu je maximálne jednoduchá!

Priestor medzi hornými a dolnými skrinkami kuchynskej linky býva často miestom, ktoré sa pri príprave jedál špiní. Nie je ničím výnimočným, že sa olej od vyprážania usádza v škárach medzi obkladačkami, čo je maximálne nehygienické a neestetické. Pri sklenenej zástene vám nič podobné nehrozí. Ako je to možné? Vďaka súvislej hladkej ploche k žiadnemu usadzovaniu nečistôt neprichádza. Zabudnite na drhnutie a odmasťovanie obkladu. Sklo, ktoré je mimochodom, zdravotne nezávadný materiál, stačí utrieť vlhkou handrou. Ak hľadáte funkčnosť v kombinácii s estetikou, riešením je sklenená kuchynská zástena.

Jedinečný dizajn si získa každého

Jednoliate sklenené plochy ponúkajú nadčasový vzhľad a momentálne patria k najštýlovejším dekorom v moderných kuchyniach vôbec. Vďaka rozmanitej ponuke si môžete zvoliť zástenu vo vami preferovanom dizajne alebo štýle. Obľúbené sú jednofarebné sklenené plochy, abstraktné motívy i kvetované dizajny. Populárne zásteny je možné vyrobiť v RAL farbách, na mieru sa tiež dodávajú aj lakované sklá alebo zásteny s mimoriadne modernou fotopotlačou. Farby i grafika sú maximálne kvalitné, preto si môžete byť istí, že zástena nevybledne, ani sa inak nepoškodí.

Sklenené zásteny sú odolné a bezpečné

Prvotriedne sklenené kuchynské zásteny sú vyrobené z viacvrstvového bezpečnostného skla, ktoré je pevnejšie než obyčajné sklo rovnakej hrúbky, vďaka svojim vlastnostiam odolá mechanickému i tepelnému namáhaniu, pri bežnom používaní je prakticky nezničiteľné. Bez problémov zvládne vysoké teploty, horúcu paru i nečakaný úder riadom. Ďalším benefitom sklenenej zásteny je cenová dostupnosť, odolnosť, jednoduchá údržba i hygienickosť povrchu. Rozhodli ste sa renovovať vašu kuchyňu použitím sklenenej zásteny? Je to rýchle a jednoduché, nie je nutná demontáž ani búracie práce! Informujte sa o možnostiach priamo u výrobcu, ktorý vám odporučí riešenie na mieru vašej domácnosti.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás