Moderná kuchyňa? Nesmie v nej chýbať sklenená zástena!

Kuchyňa

Túžite po kuchyni, ktorá by bola nadčasová, moderná a s dizajnovým prvkom, ktorý zaujme? Stavte na praktickú a efektnú sklenenú zástenu. Aké sú jej výhody?

Sklenené zásteny sú v bytovom dizajne hitom, tešia sa mimoriadnej popularite a pomaly nahrádzajú aj klasické laminátové alebo iné obklady, ktorými sa vypĺňa priestor nad kuchynskou pracovnou doskou.

Starostlivosť o zástenu je maximálne jednoduchá!

Priestor medzi hornými a dolnými skrinkami kuchynskej linky býva často miestom, ktoré sa pri príprave jedál špiní. Nie je ničím výnimočným, že sa olej od vyprážania usádza v škárach medzi obkladačkami, čo je maximálne nehygienické a neestetické. Pri sklenenej zástene vám nič podobné nehrozí. Ako je to možné? Vďaka súvislej hladkej ploche k žiadnemu usadzovaniu nečistôt neprichádza. Zabudnite na drhnutie a odmasťovanie obkladu. Sklo, ktoré je mimochodom, zdravotne nezávadný materiál, stačí utrieť vlhkou handrou. Ak hľadáte funkčnosť v kombinácii s estetikou, riešením je sklenená kuchynská zástena.

Jedinečný dizajn si získa každého

Jednoliate sklenené plochy ponúkajú nadčasový vzhľad a momentálne patria k najštýlovejším dekorom v moderných kuchyniach vôbec. Vďaka rozmanitej ponuke si môžete zvoliť zástenu vo vami preferovanom dizajne alebo štýle. Obľúbené sú jednofarebné sklenené plochy, abstraktné motívy i kvetované dizajny. Populárne zásteny je možné vyrobiť v RAL farbách, na mieru sa tiež dodávajú aj lakované sklá alebo zásteny s mimoriadne modernou fotopotlačou. Farby i grafika sú maximálne kvalitné, preto si môžete byť istí, že zástena nevybledne, ani sa inak nepoškodí.

Sklenené zásteny sú odolné a bezpečné

Prvotriedne sklenené kuchynské zásteny sú vyrobené z viacvrstvového bezpečnostného skla, ktoré je pevnejšie než obyčajné sklo rovnakej hrúbky, vďaka svojim vlastnostiam odolá mechanickému i tepelnému namáhaniu, pri bežnom používaní je prakticky nezničiteľné. Bez problémov zvládne vysoké teploty, horúcu paru i nečakaný úder riadom. Ďalším benefitom sklenenej zásteny je cenová dostupnosť, odolnosť, jednoduchá údržba i hygienickosť povrchu. Rozhodli ste sa renovovať vašu kuchyňu použitím sklenenej zásteny? Je to rýchle a jednoduché, nie je nutná demontáž ani búracie práce! Informujte sa o možnostiach priamo u výrobcu, ktorý vám odporučí riešenie na mieru vašej domácnosti.

Prečo si vybrať nás?

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás