Na čo všetko sa dá použiť sklo od Sklofix

Kuchyňa

Sklo má v architektúre zvláštne postavenie, pretože jeho priehľadnosť obmedzuje, alebo naopak otvára priestor. Sklársky priemysel výrazne pokročil a dokonca aj majster sklenár dokáže urobiť oveľa viac, ako len vymeniť rozbité sklo. Zisťovali sme, na čo všetko sa v modernom dome môže použiť sklo.

Sklenené kuchynské obklady

Kuchynské obklady sú určite veľmi exponované povrchy, ktoré sa často počas varenia špinia a mastia. Preto musia byť odolné voči nečistotám, agresívnym čistiacim prostriedkom a ľahko sa udržiavať. Klasickým riešením sú keramické dlaždice alebo nehrdzavejúca oceľ; pre neobvyklý a moderný vzhľad kuchyne odporučili by sme vám sklenené kuchynské obklady. Tvrdené sklo pre kuchyne je odolné voči nárazom a teplu. Hladký povrch skla je mechanicky a chemicky odolný, je odolný voči nečistotám a ľahko sa čistí. Existuje veľa farebných odtieňov skla, z ktorých si môžete vybrať, a môžete si vyrobiť aj fototapetu s vašou  obľúbenou fotografiou.

Celý článok si prečítate na www.daibau.sk

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás