Na čo všetko sa dá použiť sklo od Sklofix

Kuchyňa

Sklo má v architektúre zvláštne postavenie, pretože jeho priehľadnosť obmedzuje, alebo naopak otvára priestor. Sklársky priemysel výrazne pokročil a dokonca aj majster sklenár dokáže urobiť oveľa viac, ako len vymeniť rozbité sklo. Zisťovali sme, na čo všetko sa v modernom dome môže použiť sklo.

Sklenené kuchynské obklady

Kuchynské obklady sú určite veľmi exponované povrchy, ktoré sa často počas varenia špinia a mastia. Preto musia byť odolné voči nečistotám, agresívnym čistiacim prostriedkom a ľahko sa udržiavať. Klasickým riešením sú keramické dlaždice alebo nehrdzavejúca oceľ; pre neobvyklý a moderný vzhľad kuchyne odporučili by sme vám sklenené kuchynské obklady. Tvrdené sklo pre kuchyne je odolné voči nárazom a teplu. Hladký povrch skla je mechanicky a chemicky odolný, je odolný voči nečistotám a ľahko sa čistí. Existuje veľa farebných odtieňov skla, z ktorých si môžete vybrať, a môžete si vyrobiť aj fototapetu s vašou  obľúbenou fotografiou.

Celý článok si prečítate na www.daibau.sk

Prečo si vybrať nás?

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás