Rozmýšľate nad skleneným nábytkom na mieru?

Výroba Obývačka

Je veľa spôsobov, ako priestor rozjasniť. Použiť svetlé farby, veľké okná či silné svietidlá však vždy nestačí. Sklenený nábytok je vychytávkou modernej doby a so svetlom dokáže robiť divy!

Nábytok v sklenenom šate

Čo všetko si môžeme predstaviť zo skla? Priečky dvere, to už poznáme, rovnako tak konferenčné a jedálenské stoly, vitríny alebo sprchové kúty. Ak pri navrhovaní interiéru chcete byť skutočne originálni, nepozerajte sa na to, čo je bežné, ale vymyslite niečo, čo nik iný nemá. Sklenený kancelársky stôl? Sklenenú kancelársku alebo jedálenskú stoličku? A čo sklenená knižnica alebo nočný stolík? So sklom sa dnes môžeme stretnúť prakticky na akomkoľvek nábytku, pretože technológie pokročili a aj výrobca vie, ako skonštruovať sklenený nábytok tak, aby bol odolný voči času či mechanickému poškodeniu. Sklenený nábytokmá skutočne vynikajúcu nosnosť, takže je jeho využívanie bezpečné. Jednoducho sa udržiava a môže byť vytvorený aj v atypickom tvare, presne podľa vašich predstáv.

Prečo sa rozhodnúť pre sklenený nábytok

Drevený alebo drevu podobný nábytok si vyžaduje svojský spôsob ošetrovania. Pri čistení používame špeciálne čistiace prostriedky a dávame pozor, aby sme ho nepremastili alebo príliš nevystavili vode, aby nenapučal. Takisto sa stáva, že nábytok časom popraská, olúpe sa, poškriabe, a už zrazu tak dobre nevyzerá. Práve preto sa v súčasnosti volia bezúdržbové materiály s vysokou odolnosťou. Sklenený nábytok taký je. Nezľakne sa vlhkosti a nemá ani špecifické požiadavky na čistenie. Každý má svoje overené spôsoby na čistenie okien a sklenených povrchov, a tie sú vhodné aj pri údržbe skleneného nábytku. Nemálo podstatnou črtou skleneného nábytku je jeho nadčasovosť, teda sa prispôsobí nielen každej dobe, ale aj všetkým štýlom bývania, nech už u vás prevládajú akékoľvek farby. Miestnosť vďaka sklu pôsobí oveľa nežnejšie a prúdi v nej viac svetla. To cez sklo nielen prechádza, ale sa od neho aj odráža.

Obľúbený aj v komerčných priestoroch

Sklenený nábytok nevídame len v domácnostiach, ale čoraz častejšie aj v kanceláriách či iných komerčných priestoroch, ako sú banky, predajne a pod. Sklenené pulty, police rôzneho druhu, sklenené skrine, toto všetko pôsobí veľmi sviežo a ihneď si ukradne našu pozornosť, no nielen nábytok, ale následne aj všetko, čo je na ňom vystavené. Vynikajúci spôsob, ako propagovať produkty. Keďže sklenený nábytok sa vyrába na mieru, dokážete lepšie využiť každý kútik aj toho najmenšieho priestoru.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás