späť na služby

Sklenené sprchovacie kúty

Zistiť viac

V posledných rokoch sa výrazne zvýšila stavebná činnosť po celej krajine. Mnohí z nás si práve v tejto dobe postavili svoj vysnívaný dom a práve sa rozhodujú, ako bude vo vnútri zariadený.

Súčasťou toho je aj výber vhodného vybavenia v kúpeľni. Možno ste už aj vy mali tú skúsenosť, že ste sa ani po dlhom zvažovaní nevedeli rozhodnúť, či si dopriať luxus vane, sprchový kút alebo kombináciu oboch.


hlavné piliére našej práce

BEZ VODNÉHO KAMEŇA

Už sa nemusíte obávať náročného čistenia skla od usadenín vodného kameňa. Naše sprchové kúty sú vyrobené technológiou, ktorá takémuto usadzovaniu zabraňuje. Ušetríte si tak čas aj námahu pri upratovaní kúpeľne.

FULL SERVIS A PORADENSTVO

Našim cieľom je v prvom rade úplná spokojnosť našich zákazníkov, preto je samozrejmosťou servis a poradenstvo pre každého klienta. Poradíme vám, ktorý typ skleneného sprchového kútu je pre vás najvhodnejší, alebo pomôžeme pri zvolení správnych atypických rozmerov.

ŠPECIÁLNY NÁTER SKLA

Vďaka špeciálnemu náteru CLEAR SHIELD na báze nanotechnológie bude váš sklenený sprchový kút pôsobiť ešte ušľachtilejšie.


My vám ponúkame riešenia do malých aj veľkých kúpeľní, stačí nám načrtnúť vaše predstavy, a aj vaša kúpeľňa bude pôsobiť priestrannejšie.

Okrem sklenených sprchovacích kútov si poradíme aj s výrobou sklenených posuvných dvierok či fixných sprchovacích zásten, a to s povrchovou úpravou proti vodnému kameňu. Ak sa vám páči jednoduchá údržba a nadčasovosť skla, rozhodnúť sa môžete pre originálne sklenené obklady, ktoré sú v porovnaní s klasickými keramickými oveľa praktickejšie.

KONTAKTOVAŤ


Sklenené sprchovacie kúty vyrábame každému zákazníkovi na mieru, preto je konzultácia s odborníkmi nutná.

Keďže ide o bezpečnostné sklá, spoľahnite sa na ich odolnosť. V našej ponuke nájdete:

  • rohové sklenené sprchové kúty,
  • posuvné sklenené sprchové kúty,
  • sklenené dvere s fixnými dielmi do sprchového kúta,
  • pevná sklenená stena - veľmi moderná.

ZISTI VIAC

Vyrobené na mieru podľa vaších predstáv

KONTAKTOVAŤ

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, alebo by ste chceli oboje, je tu možnosť vytvoriť sklenený sprchový kút s atypickými rozmermi.

Pri správnom výbere môže takýto sprchový kút pôsobiť luxusne a zároveň ušetriť miesto v kúpeľni. Pritom samotná kúpeľňa môže vyzerať opticky väčšia.

Nemusíte sa obávať ani poranenia pri nehode alebo inom poškodení skla. Všetky sklá, z ktorých sú naše sprchové kúty vyrobené patria do skupiny ESG - bezpečnostných skiel, ktoré spĺňajú normy EÚ.

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Prečo si vybrať nás?

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí sprchový kút?

Naši vyškolení pracovníci vám môžu namerať, vyrobiť a namontovať nielen sprchové kúty, ale aj posuvné sklenené dvere do kútov, sklenené fixné panely alebo napríklad aj sklenené obklady do kúpelne. Všetky naše výrobky, vrátane kovania budú navrhnuté a vyrobené presne podľa vašich predstáv. Stačí si len vybrať. Naše kovania majú 5-ročnú záruku voči opadaniu laku.

Vzorový príklad nacenenia
Sprchový kút
Rozmer (ŠxV)2x1m
Špeciálny náter sklaÁno
Bezpečnostné skloÁno
Montáž (1 deň)150 €
Cena spolu s DPH1 250 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár