S preskleným balkónom či terasou si vytvoríte svoje miesto na relax aj počas upršaných dní

Prístrešky a terasy

Aj vy patríte medzi tých, ktorí by chceli svoju terasu používať neobmedzene v každom počasí? Ak milujete tráviť čas „vonku“ a radi relaxujete pod hviezdami, no stále v pohodlí domova, pre vás je sklenené zastrešenie terasy tou správnou voľbou.

Či už čiastočné alebo kompletné, presklenie terasy existuje v rôznych prevedeniach, vyberie si naozaj každý. My v Sklenárstve Sklofix  odporúčame majiteľom nehnuteľností prvotriedne komponenty z hliníka ošetreného práškovým lakovaním s integrovaným bezpečnostným sklom. Prečo práve tieto komponenty? Vysoko kvalitné materiály poskytujú efektívnu ochranu proti nepriaznivým vplyvom počasia i vizuálnu ochranu, vysokú stabilitu a dlhú životnosť s nízkou náročnosťou na údržbu. A dizajn – ten je povestnou čerešničkou na torte.

My v Sklenárstve Sklofix odporúčame majiteľom nehnuteľností prvotriedne komponenty z hliníka ošetreného práškovým lakovaním s integrovaným bezpečnostným sklom.

Nie je to len o tieni, je to o štýle a pohodlí

Posedieť si na terase alebo balkóne v zime alebo v bláznivom jarnom či jesennom počasí, to je sen mnohých majiteľov nielen rodinných domov. A tento sen je nadosah – riešením je presklenie terasy, ktoré poskytuje naozaj veľké množstvo výhod.

Prečo je realizácia zimnej záhrady perfektnou voľbou pre vašu domácnosť? Presklenie terasy rozšíri obývací priestor, premení ho na „vonkajšiu“ obývačku, v ktorej sa vám bude oddychovať ako v bavlnke. Nehovoriac o priestore zaplavenom svetlom, ktorý opticky prevzdušní interiér obývačky alebo izby, ktorá so zimnou záhradou priamo susedí. Sklenené zastrešenie terasy ponúka celoročnú ochranu proti vetru, dažďu a snehu – jednoducho komfort, o ktorom sníva každý. Ak si k nemu vyberiete aj vhodné tienenie, dopraje vám počas slnkom zaliatych dní príjemný chládok.

Zimná záhrada opticky prevzdušní interiér obývačky alebo izby

Na čo si dať pri presklení terasy pozor?

Ak by sme vám mali dať jednu dôležitú radu – sklenené zastrešenie terasy si nechajte vyhotoviť a zrealizovať u odborného predajcu, ktorý vám ho vytvorí na mieru vašim požiadavkám, preferenciám a možnostiam. U nás v Sklenártsve Sklofix, v sklenárstve s dlhoročnou tradíciou, vyhodnotíme situáciu priamo u vás na mieste,odporučíme vám konkrétny typ a zariadime všetko od návrhu až po samotnú montáž, tiež vám poradíme ohľadom snehovej záťaže – bezpečnostného faktoru, ktorý by ste rozhodne nemali podceňovať. Skúsení sklenári majú v merku aj nutnosť stavebného povolenia, vy sa nemusíte o nič starať, len si vybrať typ presklenia, ktorý sa vám páči. Sklenárstvo Sklofix vám okrem populárnych zimných záhrad dokáže vytvoriť doslova akýkoľvek sklenený nábytok. Informujte sa o možnostiach a doprajte svojmu bývaniu punc elegancie a noblesy!

Sklenárstvo Sklofix vám okrem populárnych zimných záhrad dokáže vytvoriť doslova akýkoľvek sklenený nábytok.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás