Sklenené zásteny sú praktickým a hygienickým riešením: doprajte si ich v kuchyni aj vy!

Kuchyňa

Obklad na stene za kuchynskou linkou by mal pôsobiť esteticky, no mal by byť zároveň praktický. Krása a funkčnosť sú dva základné body, ktorými by ste sa pri výbere obkladov mali riadiť.

Samozrejme, estetická stránka je jedna vec, funkčnosť sa odvíja od materiálu, ktorý si za linku zvolíte. Pravidelnej údržbe sa nevyhnete, no pri výbere toho správneho materiálu bude čistenie menej náročné. Vieme, po akom sa vám oplatí siahnuť, ak ide o zásteny.

Obklad by mal ladiť so zvyškom kuchyne

Máte prepojenú jedáleň a kuchyňu? Mali by ste dbať na to, aby sa farebne a štýlovo nerušil celkový dizajn týchto miestností. Súhra farieb a vzorov je dôležitá. Momentálne sú v kurze veľkoformátové obklady v jednom tóne.

Ak zvolíte zásteny za linku zo skla, môžete si byť istí, že ste si vybrali do domácnosti trendy prvok. Výrazné kombinovanie farieb si môžete dovoliť v prípade, že je zvyšok kuchyne neutrálny. Vyváženosť tónov a vzorov vytvára harmonické prostredie.

Kuchynský obklad v podobe mozaiky bol hitom pred niekoľkými rokmi, dnes ho vo veľkom striedajú práve sklenené zásteny. Hoci je súčasťou mnohých kuchýň, jeho údržba o niečo náročnejšia.

Vyberte si prevedenie podľa svojich predstáv

V prvom rade sa musíte rozhodnúť, či chcete, aby kuchynský obklad dominoval vašej kuchyni alebo nenápadne zapadal do celku. Jemná elegancia bude moderná vždy. Ak sa rozhodnete pre sklo, k dispozícii máte množstvo farebných kombinácií, rôzne vzory, obrazce alebo dizajny, ktoré si sami vyberiete. Stačí navštíviť Sklofix.

Ktorý materiál je na kuchynské obklady najvhodnejší? Kamenný obklad vyzerá efektne, je však drahý a náročný na údržbu. Keramické obklady sú veľmi obľúbené, sklo však pôsobí moderne a nadčasovo, najmä keď si vyberiete transparentný materiál obohatený o vzor či netradičnú farbu.

Aké máte ďalšie možnosti kuchynských zásten?

Veľmi lacným a pohodlným riešením je vymaľovať stenu za linkou umývateľnou farbou, ktorú jednoducho zbavíte nečistôt. Aj predĺžená kuchynská doska sa môže stať alternatívou kuchynskej zásteny. Umývateľná tapeta môže imitovať akýkoľvek materiál, avšak, nikdy nebude pôsobiť tak ako originál. Stavte na zásteny zo skla, zvolíte to najlepšie, čo momentálne na trhu je.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás