Sprchové kúty a sklenené dvere od Sklofix: Čo vám tento prestížny materiál ponúka?

Kúpeľňa

Originálny interiér bytu si prajú mnohí, len málokto však vie, ktorými kúskami sa dá zaručene docieliť. Sklenené dvere nesmú chýbať, veľkú službu vám urobí aj sklenený sprchovací kút, ktorý pozdvihne kúpeľňu na vyššiu úroveň.

Sklo je neprehliadnuteľným dizajnovým prvkom, ktorý dokáže esteticky oživiť celý priestor. Prečo je tento materiál taký žiadaný a pôsobí maximálne exkluzívne?

Ide o hodnotný a ušľachtilý materiál

Sklo je tvárny, krehký a estetický materiál, vyznačuje sa vyznačuje vysokou svetelnou priestupnosťou. Ani jeho ďalšie vlastnosti nie sú na zahodenie. Je veľmi hygienické, nehorľavé, a ak je vybavené špeciálnou úpravou, tak je aj bezpečné. Produkty zo skla už dávno nepôsobia chladne, práve naopak. Sklo je decentným, kultivovaným a vyzretým materiálom, ktorý sa používa v luxusných priestoroch s veľkolepou atmosférou. Pôsobivé sklenené dvere sa vynímajú v pôvodnej čírej a hladkej forme, veľký efekt však docielite aj farebným akcentom, zaujímavý dojem vzbudzuje zas zamatovo matný povrch.

Sklenené dvere pre náročných

Odborne prepracované sklenené kusy sa stávajú samostatnými skvostmi a vyžadujú si preto tiež zodpovedajúce umiestnenie a pozadie. Ak si necháte vytvoriť pôsobivé sklenené dvere do interiéru, môžete si byť istí, že ste pre svoju domácnosť urobili to najlepšie. Sklo, ktorému doprajete priestor a vystavíte ho na miesto, kde sa mu dostane patričné svetlo, nechá vyniknúť jedinečnosti materiálu ruka v ruke s jeho originalitou. Sklenené dvere oživia každý interiér, ak stavíte na dlhoročných profesionálov zo Sklofix, môžete si byť istí, že dokonale naplnia vaše očakávania. Nerobí im problém vytvoriť ani neštandardné, atypické sklenené dvere, to platí aj o sklenených sprchovacích kútoch na mieru.

Prečo sklenený sprchovací kút?

Sklenené produkty vytvárajú v interiéri neopakovateľné efekty a scenérie, jednoducho dokonalú atmosféru, ktorú docielite jedine týmto exkluzívnym materiálom. Výrobky zo skla majú jednu spoločnú vlastnosť – symbolizujú vzdušnosť, modernú eleganciu, nezaťažujú priestor, naopak ho odľahčujú a prevzdušňujú. Ich nespútané čaro tkvie v rafinovanej jednoduchosti. Napriek tomu, že sklenené produkty na seba strhávajú pozornosť, nijak sa „nebijú“ s ostatnými materiálmi, naopak skvele ich dopĺňajú. Ak túžite po niečom extra, dožičte sebe a blízkym efektné riešenie interiéru v podobe sklenených dverí alebo unikátnych, mimoriadne moderných sprchovacích kútov zo skla.

Kúpeľňa so sprchovým kútom a zrkadlom od Sklofix.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás