Zásteny v kuchyni sú hitom – aké možnosti ponúkame?

Kuchyňa

Kuchynské zásteny zo skla sú novým, moderným a praktickým prvkom v domácnosti. Aká je jedna z ich najväčších predností? V porovnaní s klasickými obkladmi zostávajú sklenené zásteny ako nové dlhé roky.

Ďalšou významnou výhodou je bezškárové prevedenie, vďaka ktorému vám odpadá povinnosť časovo náročného čistenia. Sklenené zásteny sú hladké, pôsobia mimoriadne exkluzívne, tiež sú tepelne, chemicky aj mechanicky odolné a hygienicky nezávadné. Tvrdosť a tuhosť skla je pri takomto využití niekoľkonásobne väčšia, čo zaručuje bezpečnosť a odolnosť samotného materiálu. Sklenené zásteny od Sklofix možno nainštalovať za celú kuchynskú linku, aj na jej časť. Zákazníci si tento praktický prvok nechávajú inštalovať za sporák alebo do jeho okolia. Kuchynské zásteny zo skla sú veľmi odolné, ich údržba je mimoriadne jednoduchá a cenová dostupnosť z nich robí populárny artikel. Zabudnite na nečistoty a baktérie, sklenené zásteny patria medzi najhygienickejšie riešenie.

Desiatky prevedení do každej kuchyne

S kuchynskými zástenami docielite dokonalú harmóniu v priestore, sklo má veľmi vzdušný a nerušivý charakter – pristane každému priestoru. Odborníci zo Sklofix vedia kuchynské zásteny, sklenené dvere a ďalšie sklenené výtvory do domácnosti zhotoviť v akomkoľvek rozmere – vrátane neštandardných riešení a rôznych atypov. Aj farebné prevedenie môžete vybrať na mieru vašej kuchyni – v ponuke sú RAL farby, lak, fotopotlač a motívy doslova od výmyslu sveta. Pestré a abstraktné vzory, kvety, biele i čierne zásteny, jednofarebné i rôznofarebné verzie či imitácie kachličiek môžu zdobiť aj vašu modernú kuchyňu. Kvalitné technológie Sklofix sú zárukou toho, že farby ani grafika nevyblednú ale stále ostanú žiarivé ako keď ste si ich zadovážili.

 

Kuchynská zástena dodá miestnosti nádych luxusu

Ak sa rozhodnete pre tento populárny prvok zo skla, kuchyňa získa jednoliaty vzhľad presne na mieru. Firma Sklofix ponúka v prípade realizácie kuchynských zásten komplexné riešenie od zamerania, návrhu až po samotnú realizáciu. Čistenie je klasické ako pri bežnom skle, postačí vám teplá voda s trochou saponátu a handrička na doleštenie. Nadčasové a originálne sklenené kuchynské zásteny sa stali súčasťou mnohých domácností kvôli ich praktickému a výnimočnému spracovaniu. Ozvláštnia aj tú vašu?

Kuchynská zástena s kvetovou tapetou. Ideálne riešenie do vašej kuchyne - sklofix

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás