sklenené dvere zosvetlia vašu kuchyňu.

5 dôvodov, prečo prepojiť kuchyňu s jedálňou sklenenou priečkou

Kuchyňa

S rastúcim dopytom po priestrannejších svetlých miestnostiach či optickom rozšírení menšej kuchyne sa prepojenie jedálne s kuchyňou a obývačkou stalo obľúbeným architektonickým riešením. V niektorých prípadoch je však stále žiaduce, aby sa priestor, v ktorom sa pripravujú jedlá, dal jednoducho, prakticky a štýlovo oddeliť. Pre takéto prípady sú výborným riešením sklenené priečky.

Sklenené priečky – atraktívne a funkčné prepojenie jedálne s kuchyňou

Zatiaľ čo sklenená priečka kuchyňu a jedáleň rozjasní, klasická murovaná stena uberá obom miestnostiam na veľkosti a zároveň znižuje ich celkovú svetelnosť.

Dôvody, prečo povedať áno sklenenej priečke

1. Sklo je univerzálny materiál, ktorý vynikne v rôznych architektonických štýloch. Prepojenie kuchyne s jedálňou pomocou sklenenej priečky pôsobí elegantne a moderne. K priečke môžete zladiť aj iné prvky zo skla, napríklad zástenu do kuchyne alebo dekorácie do jedálenskej časti.

2. Sklenené steny aj zásteny vyrábame na mieru z toho najkvalitnejšieho skla. Nebojíme sa ani atypických priestorov. Neštandardné technické riešenia sú pre nás výzvou, ktorú radi odborne zdoláme. Spôsob otvárania, druh skla aj farebné prevedenie prispôsobíme vašim predstavám. Aby sklenené prvky zostali stálofarebné a žiarivé, využívame u nás v Sklofix-e tie najmodernejšie technológie.

3. Častým dôvodom na oddelenie kuchyne od ostatných časti domácnosti je nepríjemné šírenie pachov a tepla, ktoré pri príprave jedál vznikajú. Sklenená priečka spoľahlivo izoluje teplo, vône aj zvuk digestora. Takto oddelený priestor bude však i naďalej pôsobiť otvoreným dojmom.

4. Vedeli ste, že sklenené priečky patria medzi najhygienickejšie riešenie prepojenia kuchyne s jedálenskou časťou? Navyše sú nenáročné na údržbu. Stačí ich podľa potreby nastriekať bežným prípravkom na sklenené povrchy a pretrieť vlhkou handričkou. Jednoduchú starostlivosť oceníte aj na sklenenej zástene za kuchynskú linku.

5. Zárukou bezpečnosti je kvalita použitých materiálov a odborná montáž. Sklenené priečky sú stabilné a odolné, vhodné aj do domácnosti s malými deťmi. Navyše pri ich inštalácii často nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy.

Sklenené dvere do kuchyne presvetlia celú miestnosť.

Sklenené dvere sa hodia do každej kuchyne

Pri návrhu novej alebo rekonštrukcii staršej kuchyne by ste sa okrem farieb mali zamerať aj na materiály, ktoré použijete. Správne zvolená kombinácia materiálov umocní celkový vizuálny dojem. Sklenené dvere vyniknú v industriálne, minimalisticky aj tradične zariadenej kuchyni.

Číre, mliečne, lakované, s fotopotlačou, v neutrálnych alebo výrazných farbách. Nebojte sa skla v domácnosti. Na sklenené dvere či priečky používame rôzne typy toho najkvalitnejšieho skla. Sklo predstavuje trendy spôsob, ako prepojiť kuchyňu s jedálňou elegantne aj prakticky. Kontaktujte nás a vyžiadajte si návrh na mieru.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás