Blog

07-5-2019
Kto z nás by sa nechcel zobúdzať do nádherného slnečného rána, ktoré ho správne nakopne do nového dňa? Najmä v letných mesiacoch to môže byť pre človeka naozaj povzbudením, keď ho miesto otravného budíka zobúdzajú zlatisté lúče. Ešte krajšie môže byť ich vzájomné preskakovanie, ktoré docielite keď vašu domácnosť celú vybavíte celosklenými systémami.

07-5-2019
Dnešné moderné trendy nám už prinášajú možnosť snúbiť úžitkovosť a eleganciu a dosiahnuť tak ideálne riešenie pre vašu domácnosť. Reč je napríklad o aplikácií skla v rámci deliacich stien, či dverí. Takéto celosklené systémydokážu dokonale presvetliť celý priestor a vaša domácnosť bude navyše pôsobiť nadčasovým dizajnom.

07-5-2019
Z minulosti sme zvyknutí na to, že kuchyňa mala byť najmä úžitkovým priestorom, ktorý mal nanajvýš disponovať funkčnými kuchynskými pomocníkmi, ako aj dostatkom miesta pre prípadné varenie. Dnes však môžete hravo snúbiť úžitkovosť aj s nadčasovým dizajnom, ktorý zmení vašu kuchyňu na nepoznanie. Riešením pre vás sú sklenené kuchynské zásteny.

07-5-2019
Vďaka tomu, že využívame našu kuchyňu naozaj často a pravidelne, tak je pochopiteľné, že si pýta čas od času aj drobnú úpravu, či renováciu. Či už máme na mysli využívané kuchynské spotrebiče alebo chceme nechať omladnúť celú kuchynskú linku, tak možností máme dnes naozaj neúrekom. Príkladom toho sú aj nadčasové sklenené kuchynské zásteny.

07-5-2019
Mnoho ľudí pozerá na kuchyne, ako na priestor, v ktorom trávi podstatnú časť svojho života, či už pri spoločných raňajkách, obede, či večeri alebo kedykoľvek vám napadne niečo chutné uvariť. Preto je pre vás dôležité, aby tento priestor spĺňal všetky predpoklady funkčnosti a želaného dizajnu. Sklenené kuchynské zásteny sú pre vás riešením číslo jedna.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám