Blog

Moderný interiér sa pozná podľa viacerých znakov. Jedným z nich je aj výber vhodných dverí. Okrem toho, že zabraňujú zvedavým pohľadom, súkromie dokážu ustrážiť aj tým, že tvoria protihlukovú zábranu. Sklenené dvere vám priestor opticky zväčšia a upútajú aj svojimi ďalšími vlastnosťami.


Je veľa spôsobov, ako priestor rozjasniť. Použiť svetlé farby, veľké okná či silné svietidlá však vždy nestačí. Sklenený nábytok je vychytávkou modernej doby a so svetlom dokáže robiť divy!

Mnohí z tých, ktorí trávia svoj pracovný čas v kanceláriách či iných uzavretých priestoroch, vedia, že to nie je prechádzka ružovou záhradou. Väčšinou ide o stiesnený priestor. Máte pocit, že na vás všetko padá a o chvíľu sa nebudete mať čoho nadýchnuť, lebo kyslík akosi nemá odkiaľ prúdiť. A popri tom všetkom od vás očakávajú stopercentné výsledky. Svojho kolegu stretnete tak nanajvýš na kávovej či obednej prestávke a pri ceste domov sa neviete nabažiť vonkajšieho, aj keď rušného a nevľúdneho prostredia. Bohužiaľ, aj takáto býva realita, keď nepracujete v kancelárii so sklenenými priečkami.

Praskajúci oheň v krbe má zvláštnu moc. Dokáže navodiť príjemné a pohodové chvíle aj vtedy, keď za oknom zúri zima či zlé počasie. Jeho teplo naplní celý dom a jeho jas ožiari nielen miestnosť, ale aj naše srdcia. Asi takto by to znelo z úst umelca. Áno, praskajúci oheň v krbe má skutočne moc upokojiť našu myseľ a roztopiť v nás všetky pomyselné ľady. Avšak k tomu, aby sa mohol rozhorieť naplno, musí byť kvalitný a bezpečný. A práve krbové sklá sú tým mantinelom, ktorý delí nás a náš majetok od nespútaných plameňov ohňa.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám