Trendy v sprchovacích kútoch na rok 2023

Kúpeľňa

Zariaďujete novú kúpeľňu alebo vás čaká rekonštrukcia? V modernej kúpeľni by nemal chýbať sprchový kút. Okrem úspory vody a času pri sprchovaní predstavuje aj unikátne miesto na relax po náročnom dni. Prezradíme vám, aké trendy priniesol rok 2023 v sprchovacích kútoch.

Sklenená priečka 5x inak

Plastové zásteny sú minulosť. Ak chcete mať kúpeľňu podľa najnovších trendov, potrebujete sprchový kút so sklenenou priečkou. Toto je 5 možností, ktoré sú práve teraz in”.

     1. Bezrámový sprchový kút

Pre tento sprchový kút je charakteristický minimalizmus a čisté priame línie. Nemá koľajnice na posuvné dvere ani rám, sklenená priečka sa uchytáva priamo k stene alebo pomocou konzoly.

Minimalistický sklenený sprchovací kút z číreho skla do vašej kúpeľne. Sklofix

     2. Sprchový kút s dizajnovou sklenenou priečkou

Využite sprchový kút ako hlavný dizajnový prvok novej kúpeľne. Farebná sklenená priečka s jednofarebnou textúrou napríklad v tmavých farbách je unikátna možnosť, ako vniesť do priestoru váš vlastný originálny rukopis a eleganciu. Takáto zástena zároveň poskytuje počas sprchovania viac súkromia.

Elegantná stmavená sklenená priečka do sprchového kútu od Sklofix.

     3. Sklenená priečka s textúrou

Medzi trendové dizajnové prvky v roku 2023 patrí aj používanie textúr. Sprchový kút nie je výnimkou. Ak máte väčšiu kúpeľnu, vyberte si ako zástenu sklenené priečky so štruktúrovanou povrchovou úpravou. 

Trendy sklenený sprchový kút z matného skla, ktorý dodá vašej kúpeľni viac súkromia. Sklofix

    4. Sprchový kút s dverami

Posuvné dvere či dvere s rúčkou sú praktické pre menšie deti, preto je tento typ sprchového kútu vhodný do rodinných kúpeľní. Aby bolo otváranie ľahké a  bezpečné, používame na posuvné dvere koľajnice vyrobené z kvalitných materiálov. V prípade zatvárania sprchového kútu na rúčku, voľte nehrdzavejúce materiály, aby vaša kúpeľňa vyzerala dlho ako nová. 

Sklenený sprchový kút s koľajnicami, či na otváranie s rúčkou od Sklofix.

    5. Otvorený sprchový kút

Nazýva sa aj walk-in, pretože do neho stačí jednoducho vojsť. Bezdverové riešenie pôsobí vzdušne a je vhodné do malej aj veľkej kúpeľne. Otvorený sprchový kút alebo kút s posuvnými dverami sú vyhľadávaným riešením pre ľudí s problémami pohybového aparátu, pretože umožňujú vstup bez prekážok.

Walk-in sprchový kút do kúpeľne. Minimalistický a elegantný sprchový kút od Sklofix.

Veríme, že si z aktuálnych trendov pre rok 2023 medzi sprchovými kútmi vyberiete ten správny pre vašu kúpeľňu. Ak však stále váhate, ktorý typ sprchového kútu je pre vás ten pravý a potrebovali by ste poradiť, prípadne sa spýtať na ďalšie info, sme tu pre vás a radi vám pomôžeme. Stačí nás len skontaktovať.  Prípadne si pre inšpiráciu prezrite referencie na sprchové kúty od našich spokojných zákazníkov.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás