Trendy v sprchovacích kútoch na rok 2023

Kúpeľňa

Zariaďujete novú kúpeľňu alebo vás čaká rekonštrukcia? V modernej kúpeľni by nemal chýbať sprchový kút. Okrem úspory vody a času pri sprchovaní predstavuje aj unikátne miesto na relax po náročnom dni. Prezradíme vám, aké trendy priniesol rok 2023 v sprchovacích kútoch.

Sklenená priečka 5x inak

Plastové zásteny sú minulosť. Ak chcete mať kúpeľňu podľa najnovších trendov, potrebujete sprchový kút so sklenenou priečkou. Toto je 5 možností, ktoré sú práve teraz in”.

     1. Bezrámový sprchový kút

Pre tento sprchový kút je charakteristický minimalizmus a čisté priame línie. Nemá koľajnice na posuvné dvere ani rám, sklenená priečka sa uchytáva priamo k stene alebo pomocou konzoly.

Minimalistický sklenený sprchovací kút z číreho skla do vašej kúpeľne. Sklofix

     2. Sprchový kút s dizajnovou sklenenou priečkou

Využite sprchový kút ako hlavný dizajnový prvok novej kúpeľne. Farebná sklenená priečka s jednofarebnou textúrou napríklad v tmavých farbách je unikátna možnosť, ako vniesť do priestoru váš vlastný originálny rukopis a eleganciu. Takáto zástena zároveň poskytuje počas sprchovania viac súkromia.

Elegantná stmavená sklenená priečka do sprchového kútu od Sklofix.

     3. Sklenená priečka s textúrou

Medzi trendové dizajnové prvky v roku 2023 patrí aj používanie textúr. Sprchový kút nie je výnimkou. Ak máte väčšiu kúpeľnu, vyberte si ako zástenu sklenené priečky so štruktúrovanou povrchovou úpravou. 

Trendy sklenený sprchový kút z matného skla, ktorý dodá vašej kúpeľni viac súkromia. Sklofix

    4. Sprchový kút s dverami

Posuvné dvere či dvere s rúčkou sú praktické pre menšie deti, preto je tento typ sprchového kútu vhodný do rodinných kúpeľní. Aby bolo otváranie ľahké a  bezpečné, používame na posuvné dvere koľajnice vyrobené z kvalitných materiálov. V prípade zatvárania sprchového kútu na rúčku, voľte nehrdzavejúce materiály, aby vaša kúpeľňa vyzerala dlho ako nová. 

Sklenený sprchový kút s koľajnicami, či na otváranie s rúčkou od Sklofix.

    5. Otvorený sprchový kút

Nazýva sa aj walk-in, pretože do neho stačí jednoducho vojsť. Bezdverové riešenie pôsobí vzdušne a je vhodné do malej aj veľkej kúpeľne. Otvorený sprchový kút alebo kút s posuvnými dverami sú vyhľadávaným riešením pre ľudí s problémami pohybového aparátu, pretože umožňujú vstup bez prekážok.

Walk-in sprchový kút do kúpeľne. Minimalistický a elegantný sprchový kút od Sklofix.

Veríme, že si z aktuálnych trendov pre rok 2023 medzi sprchovými kútmi vyberiete ten správny pre vašu kúpeľňu. Ak však stále váhate, ktorý typ sprchového kútu je pre vás ten pravý a potrebovali by ste poradiť, prípadne sa spýtať na ďalšie info, sme tu pre vás a radi vám pomôžeme. Stačí nás len skontaktovať.  Prípadne si pre inšpiráciu prezrite referencie na sprchové kúty od našich spokojných zákazníkov.

Prečo si vybrať nás?

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás