Blog

12-8-2019
Veľakrát ste sa pristihli, ako sa s nechuťou vyjadrujete o svojej malej kúpeľni a o tom, že v nej máte iba sprchový kút? Ani ten predsa nemusí byť obyčajný! Sklenené sprchové kúty majú rozhodne svoje čaro.

12-8-2019
Majú hladký lesklý povrch a môžu pútať zaujímavým grafickým dizajnom, ktorý sa kuchyni prispôsobí ako chameleón alebo naopak vyvolá wow efekt. Reč je o sklenených kuchynských zástenách.

12-8-2019
Oddeliť priestor tak, aby bol nevytváral zbytočnú bariéru a zároveň bol dokonale funkčný? V minulosti pomerne náročná úloha, dnes jednoduchá záležitosť: odpoveďou sú sklenené steny. Rozmýšľate aj vy o tomto riešení? Na toto by ste mali myslieť dopredu.

12-8-2019
Malá záhradka, súkromná letná terasa, vlastná vyhliadková veža či kráľovstvo domácich zvieratiek. Balkón má v každej rodine iné využitie, je iba na vás, pre ktoré z nich sa rozhodnete. Zlepšiť jeho vzhľad, funkčnosť a zároveň získať nové možnosti jeho využitia vám pomôže sklené zábradlie. Aké výhody má sklo na balkóne a ktoré bezpečnostné sklo je pre toto riešenie najvhodnejšie?

12-8-2019
Sklenené zábradlie v interiéri spĺňa i tie najnáročnejšie estetické a funkčné kritériá. Vďaka bezpečnostnému kalenému sklu, ktoré je obalené špeciálnou fóliou, zábradlie vydrží v celku a nerozbije sa ani pri mechanickom poškodení. Čo sa týka vizuálnej stránky, prináša nadčasový vzhľad, ktorý je výborne kombinovateľný nielen s rozličnými materiálmi, ako drevo, kov či betón, ale aj dizajnovými štýlmi v interiéri nehnuteľnosti.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám