Blog

12-8-2019
Zábradlie býva často interiérovým prvkom, pri ktorom kupujúci nehľadí až tak na dizajnové vlastnosti, no vyžaduje najmä 100 % funkčnosť – bezpečnosť a pevnosť. Práve sklenené zábradlie však v sebe na vysokej úrovni spája obe tieto oblasti: estetickú i funkčnú. Aké sú jeho výhody a na čo myslieť pred samotnou kúpou?

12-8-2019
V minulosti bolo hľadanie zábradlia jednoduché – rozhodovala cena a dostupnosť materiálov, hlavná a prakticky jediná požiadavka bola funkčnosť. Dnes sa však kladie čoraz väčší dôraz i na estetickú funkciu, ideálne s nadčasovým vzhľadom, ktorý bude aj o 20 rokov spĺňať požiadavky budúcich nárokov. Rozhodujete sa medzi hliníkovým, dreveným a nerezovým zábradlím do exteriéru? Prinášame vám prehľad výhod a nedostatkov, ktorými oplýva antikorové zábradlie.

07-5-2019
Ľudia, keď si zariaďujú svoju domácnosť, tak sa väčšinou snažia dosiahnuť, aby výsledné riešenie spĺňalo dve kritéria, a to praktickosť a eleganciu. Jednak, im ide o to, aby vybrané časti interiéru dokonale ladili, avšak zároveň, aby aj všetko fungovalo, tak ako má. V prípade, že sa rozhodnete pre sklenené zábradlia, tak získate obe výhody naraz.

07-5-2019
V období, kedy už zariaďujete vašu domácnosť nielen pre seba, ale najmä pre svoju rodinu, tak dbáte o to, aby vybrané kusy nábytku, či interiéru spĺňali okrem estetického hľadiska, aj to bezpečnostné. Predsa len, najväčšími objaviteľmi u vás doma, budú práve vaše malé ratolesti, ktoré by ste chceli mať najradšej stále na očiach. Sklenené zábradlia tak môžu byť vašimi predĺženými očami.

07-5-2019
V prípade, keď sa zaoberáme doma prerábkou kúpeľne, tak si vždy položíme rovnakú otázku, a to, či ísť cestou klasickej vane a tešiť sa tak relaxačné večery, kedy sa môžeme až po uši ponoriť do horúcej vody s penou alebo skôr siahneme po praktickom a úspornejšom riešení v podobe sprchovacieho kúta. Naše sklenené sprchovacie kúty pre vás akými kompromisom.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám