Blog

07-5-2019
Človek by si mohol myslieť, že na takom skle nemôže byť nič špeciálne, či extra komplikované, a preto by s jeho výberom, či prípadnou kúpou nemal mať absolútne žiaden problém. Opak je však pravdou. Nechajte si preto poradiť, pokiaľ sa aj vy rozhodujete pre sklenené zábradlia.

07-5-2019
Viacerí z nás snívajú o priestrannom balkóne, ktorý tak bude našim priamym kontaktom s okolitým svetom, kedykoľvek sa z neho budeme dívať. V prípade, že to podmienky nášho bývania dovoľujú, tak robíme všetko preto, aby pôsobil tento priestor pokiaľ možno čo najefektívnejšie a elegantne zároveň. Tou správnou voľbou môžu byť práve sklenené zábradlia.

07-5-2019
Už z názvu môže vyplývať, že v prípade zábradlí, nám ide v prvom rade o bezpečnostnú funkciu konkrétneho priestoru, ako aj to, aby dostatočne oddeľovali jednotlivé časti domácnosti. Z tohto pohľadu sa sklenené zábradliajavia ako ideálne riešenie, ktoré vyhovie skutočne všetkým.

07-5-2019
V dnešnej dobe, už nemusí byť pre bežného človeka žiadny problém, pokiaľ sa rozhodne namontovať si svoje sklenené zábradlie vo svojej domácnosti úplne sám. Stačí mu k tomu, aby mu firma zaslala všetky potrebné komponenty, ktoré samozrejme prešli presným meraním a výpočtami, aby tak dokonale zapasovali do vášho priestoru.

07-5-2019
Veľa ľudí rozmýšľa pri výbere zábradlia do svojej domácnosti dvoma smermi. Jednak, aby bolo toto riešenie praktické a ľahko udržiavateľné, a zároveň, aby aj esteticky ladilo zo zvyškom priestoru. V tomto prípade, vám sklenené zábradlia ponúkajú ideálnu kombináciu oboch prvkov.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám