Blog

Zariaďovať novú či zrekonštruovanú kuchyňu mnohým spôsobuje triašku. V tom dobrom zmysle slova. Veď kuchyňa je centrum rodinného života, tu sa deje skutočná mágia a rodina sa stretáva za spoločným stolom pri výbornom jedle a rozhovore. Nenechajte preto na náhodu ani výber kuchynskej zásteny a rozhodnite sa pre modernú zástenu zo skla, s ktorou nebudete mať žiadne starosti.

Čo vás doteraz odrádzalo od využitia skla na vašom prístrešku či v zastrešení vašej zimnej záhrady? Dnešné sklá využívané na prístreškoch spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy, len tak sa nepoškodia, skvelo vyzerajú a jednoducho sa udržiavajú. Dajte im šancu a rozžiarte vaše schodiská, terasy, zimné záhrady i balkóny prirodzeným svetlom.

Ktoré parametre pri výbere zábradlia považujete za podstatné vy? Nejde totiž len o to, aby sme sa mali čoho chytiť, ale aby bolo zábradlie zároveň príjemné na pohľad, bezpečné pre deti či jednoduché na údržbu. A čo je nemenej dôležité, aby sa zo zábradlia nestal „požierač“ svetla. To pri sklenenom zábradlí naozaj nehrozí.

Zariaďujete si kúpeľňu? Potom ste sa už určite stretli s otázkou, či do nej umiestniť vaňu alebo radšej sprchový kút. Tí, čo majú priestrannú kúpeľňu, s rozhodovaním veľa starostí nemajú, pretože si môžu dovoliť oboje. Menším kúpeľniam ale iná možnosť ako sprchový kút nevystala. To ale vôbec nevadí, pretože moderné sklenené sprchové kúty sa zapáčia každému.

Čo zaručene nechýba v žiadnej domácnosti? Zrejme neexistuje nikto, kto by sa na seba z času na čas nepotreboval pozrieť do <a href="/zrkadla">zrkadla</a> – v kúpeľni, v predsieni alebo v spálni počas obliekania. Zrkadlo je nevyhnutné na kontrolu nášho zjavu, na hygienické a kozmetické účely, ale čoraz častejšie sa využíva aj na dekorovanie a rozžiarenie priestorov. Preto nie je zrkadlo ako zrkadlo.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám