Blog

07-5-2019
Často krát, keď riešime otázku nového bývania, tak sa musíme zaoberať aj výberom vhodného umývacieho zariadenia do našej kúpeľne. Vaňa je predsa len pohodlnejšia a ponúka nenahraditeľný relax po ťažkom dni, ale v miestnosti zaberie zbytočne veľa miesta, pričom o pár rokov môže byť jej používanie celkom problematické. Na druhej strane, sklenený sprchovací kút bude moderný a praktický aj za 20 rokov a ušetrené miesto môžeme využiť aj alternatívnym spôsobom.

07-5-2019
Dnes už človek nemá veľa času nato, aby sa dlho vybavoval v kúpeľni, keď sa potrebuje maximálne len osprchovať alebo osviežiť svoje telo. Z tohto dôvodu, sú teda vane už zbytočným žrútom času, ako aj peňazí, keďže aj vody sa pri nich spotrebuje mnohonásobne viac. Úplne iný pohľad na vec vám poskytuje sklenený sprchovací kút, ktorý nielen že vyzerá elegantné a moderne, ale zároveň vám ušetrí kopec času aj peňazí pri jeho pravidelnom používaní.

07-5-2019
Zariaďovanie kúpeľne patrí už tradične k základným procesom, ktoré musíme absolvovať pri budovaní nového bývania. Pokiaľ chcete, aby bolo toto riešenie využiteľné aj v neskoršom veku, rozhodnite sa radšej pre sklenené sprchovacie kúty, ktoré vám budú slúžiť večne.

07-5-2019
Ani vy sa neviete rozhodnúť, aký typ sprchovacieho kúta si vybrať do vašej kúpeľne? V dnešnej dobe, je na trhu viacero vyhotovení, možností použitého materiálu, či dokonca spôsobu otvárania dverí, že človek sa v tom môže celkom ľahko stratiť. Sklenené sprchovacie kúty vám ponúkajú univerzálne riešenie, ktoré bude vyhovovať každému.

07-5-2019
Sami to dobre poznáme, keď sa snažíme zladiť jednotlivé kúsky nášho nábytku, či zariadenia do jedného celku, tak sa to zdá byť nekonečná odysea. Raz nám nesedí farba, inokedy sa zase môže stať, že sa jednotlivé kúsky navzájom prekrývajú. Odpoveďou na všetky vaše otázky sú sklenené zábradlia.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám